Studio

Naše tetovací studio začalo fungovat 9.5.2001, kdy jsem po ukončeni pracovní smlouvy s TATTOO INDEX založil vlastní provozovnu na tř.17 listopadu 41 v Přerově. Po dvou změnách místa provozovny jsem nakonec v říjnu 2012 přesídlil na ulici Kopaniny 852/2, kde působím i v současnosti. Studio se nachází v budově plaveckého areálu , v prostorách fitness, takže si případný doprovod klienta může zkrátit čekání návštěvou posilovny či  bazénu.
Rozsáhlejší info naleznete v sekci
Mimo tetování se stejnou dobu zabýváme i piercingem, který je však v našem studiu spíše okrajovou záležitostí. Veškerý materiál a vybavení použivané v našem studiu pochází od firem stojicích na špičce svého oboru a každému zakazníkovi samozřejmě rádi na požádaní poskytneme konkretní informace a doložíme platné atesty k tetovacím barvám, šperkům a dalšímu vybavení.
K naší nabídce patří mimo uvedených služeb také COVER-UP (překrývací tetování). Korektury našich starších prací a poradenskou službu poskytujeme samozřejmě zdarma. Originální motivy (netýka se těch vybraných z katalogů) dále bez svolení zákazníka nerozšiřujeme.